Maestro Ćorluka i Blago Gašpar za pobjedu! Za vikend ćemo saznati hoće li u finale Hercegovina ili Mostar Stari grad!

Datum objave: 08.05.2024   Broj čitanja: 1469
Ante Ćorluka i dalje je malonogometni maestro, jedan od najboljih, s ovih prostora, i igra u fantastičnoj formi.

Više od tisuću gledatelja u Širokom Brijegu došlo je podržati našu Hercegovinu na putu do finala Premijer lige Bosne i Hercegovine!

Hercegovina je pobijedila Stari Grad 2:1, i to četvrti put ove sezone, a sad je ostalo otići za vikend u Mostar, pobijediti i osigurati finale!

Ante Ćorluka i dalje je malonogometni maestro, jedan od najboljih s ovih prostora, i igra u fantastičnoj formi što je potvrdio golom u 10. minuti, a konačni rezultat postavio je Blago Gašpar u 37. minuti.

Do kraja je bilo napetosti jer je 10-ak sekundi prije isteka vremena Ivan Buba Ivanković spasio glavom loptu ispred gola.

Golman Momčilović opet je nestvarno branio, ali Hercegovci su uspjeli probiti taj bedem i slaviti.