Rebić poslao dvojicu 'po ćevape' pa zabio gol

Ide Ante 'na motoru'! Jednim 'lažnjakom' riješio se dvojice protivnika i zabio za Eintracht u pobjedi protiv Freiburga (3-1).

Od samog su početka inicijativu preuzeli Rebićevi suigrači i pokazali gostima na čijem su terenu. Od 36. do 45. minute zabili su tri gola i praktički riješili utakmicu. Prvo je u 36. zabio Haller nakon što mu je loptu glavom produžio Rebić. Četiri minute kasnije efektno je zabio naš reprezentativac, da bi točku na i prvog poluvremena stavio Luka Jović nakon velike pogreške gostujuće obrane.

U drugom su dijelu gosti zabili počasni gol kad je Petersen ostao zaboravljen u petercu u 69. minuti. Ovom je pobjedom Eintracht došao na peto mjesto Bundeslige gdje nakon 18 utakmica ima 30 bodova. U sljedećem kolu Rebićeva momčad gostuje kod Werdera iz Bremena.