Mourinhov Manchester srušio Staru Damu! Grozni Pjanić koštao Juve pobjede

Kada je Cristiano Ronaldo zabio u 65. minuti utakmice iz voleja nakon asistencije Bonuccija činilo se da se utakmica bliži kraju.

Zatim su uslijedili promašaji, najviše Miralema Pjanića koji je zakucao tri zicera i na kraju se sve osvetilo prema mnogima najboljem klubu svijeta trenutno.

Mourinhov Manchester se okrenuo napadu. Prvo je iz slobodnjaka zabio joker s klupe Mata u 85., a tri minute kasnije Sandro zabija autogol za konačnih 1:2.

Treba li reći da je na kraju utakmice Mourinho skoro pretučen od strane Juventusovih igrača nakon što se narugao čitavom stadionu u Torinu, od navijača do igrača.

Juventus je u ovoj skupini ostao prvi s 9 bodova, a Manchester United ima 2 boda manje. Treća je Valencia s 5 bodova, a Young Boys imaju 1.

Od ostalih utakmica, u skupini G Roma je pobijedila CSKA 1:2, dok je Plzen poražen od Real Madrida 0:5, što je druga pobjeda Santijaga Solarija u nizu bez primljenog pogotka.

U skupini F Manchester City je pobijedio Shakhtara sa 6:0. Dok je Lyon imao 2:0 protiv Hoffenheima i igrača više od 51. minute, a onda u 65. minuti Kramarić smanjuje na 2:1, a konačnih 2:2 postavlja Kaderabek.

Kovačev Bayern je s 2 gola Lewandowskog pobijedio Aek Atenu 2:0, dok su Benfica i Ajax podijelili bodove.

Bayern je osigurao osminu finala s 10 bodova, drugi je Ajax s 8, Benfica ima 4, a Aek je bez bodova u toj skupini E.